מדיניות החזרים : 

 1. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העיסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק).ניתן לבטל רכישת מוצר תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, במידה ולא נעשה בו כל שימוש , הביטול יעשה אך ורקבהודעה שתשלח בכתב ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות.
 2. אם סופק המוצר , חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים, על הלקוח .
 3. מוסכם כי הלקוח יחזיר את הנכס במידה ולא נעשה בו כל שימוש ,כלומר לא התבצעה שימוש ו/או לבישה של המוצר, באריזתו המקורית , שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.
  ביטול העסקה מותנה בהחזרת חשבונית המקור, לא יתבצע ביטול עסקה ללא החזרת החשבונית המקורית.
 4. ביטל הצרכן את העסקה , רשאי העוסק לגבות מהקונה דמי ביטול בשיעור של 5% ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהם.
 5. נעשתה העסקה בכרטיס אשראי והוכיח העוסק לקונה כי חברת כרטיסי האשראי או גוף אחר שעמו התקשר העוסק לביצוע סליקת כרטיסי אשראי, גבו ממנו תשלום בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, רשאי העוסק לחייב את הצרכן גם בתשלום שנגבה ממנו.
 6. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחוייב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העיסקה נשלח זה מכבר .
 7. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נלבשו ו/או היו בשימוש לא סביר, אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש .
  החנות תהיה רשאית לבטל עיסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
 8. נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .
 9. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .
 10. במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין .
 11. המוצר אזל מהמלאי .
 12. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה , רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך . הודעה על ביטול כאמור תיעשה באמצעות הדואר האלקטרוני או בטלפון .
 13. החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .
 14. החלפת מוצר – היה וסוכם בין המוכר לקונה על החלפת מוצר החלפת המוצר תתבצע ע"י חברת שליחויות מטעמו של המוכר בעלות של 30 ₪,
  ניתן גם להביאו אל משרדי HOME4SPORT, בתאום מראש .

הירשמו למועדון הלקוחות של בית לספורטאים וקבלו קוד קופון של 5% הנחה להזמנה הראשונה אין כפל מבצעים

דילוג לתוכן