הכל כדי שתצליחו !

HOME4SPORT, הבית של הספורטאים

 נוסד בכדי לספק מעטפת שלמה של שירותים מקצועיים במתכונת של one stop, כל מה שספורטאים או חובבי ספורט וכושר גופני צריכים מכל זווית אפשרית והכי חשוב ברמה המקצועית ביותר מתוך מטרה אחרת לייצר סביבה תומכת – הכל כדי שתצליחו.

כמי שמגיעים מתום הספורט האתגרי והתחרותי חשבנו על כל השירותים הדרושים לספורטאים או חובבי ספורט וכושר גופני, מתוך מטרה לספק את התמיכה המקצועית והנכונה שתסייע לכם להתמודד עם האתגרים שניצבים בדרככם וכן נולד לאוויר העולם המתחם המקצועי והמוביל בישראל בתחום הספורט.

חזון הבית של הספורטאים

להיות הבחירה המועדפת והבית המקצועי בעולמות ה WELLNESS עבור ספורטאים מקצועיים, חובבים ואנשים המשלבים כושר גופני ובריאות במסגרת אורח החיים. להיות קהילה המספקת ערך עבור החברים בה.

אנחנו מאמינים

מקצועיות

Home4sport שואפת לספק את המידע והערך המקצועי הגבוה ביותר בכל תחומי פעילותה וזאת מבלי להתפשר על הענקת חוויה לכל אחד מלקוחותיה.

הגינות

Home4sport תפעל ביושרה והגינות כלפי כל אחד מלקוחותיה וערך זה יהווה מבחינתה כאבן דרך מרכזית לאורך כל פעילותיה.

עבודת צוות

Home4sport הוקמה מתוך עבודת צוות ותשאף להמשיך ולפעול באמצעות עבודת צוות בכדי להעצים את השירותים שהיא מספקת ללקוחותיה.

בבית של הספורטאים תמצאו מגוון שירותים מקצועיים ובהם:

מעבדת הליכה

בדיקה ביומכנית לניתוח התנועה, מאבחנת באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ושימוש במצלמות את היציבה ומנתחת את התנועה של גופכם במהלך הליכה. תוצאות הבדיקה מסייעות בטיפול בפציעות קיימות, מניעת פציעות עתידיות ומשפרת את איכות החיים שלכם ביומיום.

התאמת נעליים

בין אם אתם רצים מקצועיים או רצים חובבנים, נעלי ריצה הן אחד הפריטים החשובים ביותר שהולכים ללוות אתכם באימונים. אחת הטעויות המרכזיות של ספורטאים או חובבי ספורט וכושר גופני נובעת מחוסר מודעות בנוגע לדרך הנכונה לבחירת נעלי ספורט, בניגוד למה שנהוג בישראל נעלי ספורט לפעילות מקצועית או חובבנית לא בוחרים בהתאם לצבע או הצורה אלא בהתאם להתאמתה לכף הרגל שלכם. הבית של הספורטאים שירות בדיקת התאמה אישית של נעלי ריצה ללא עלות וללא התחייבות.

מעבדת ריצה

המעבדה לניתוח תנועה במרכז הביומכני של Home4sport, המעבדה מספקת ידע מדעי לשם ביצוע בדיקה מעמיקה של תפקוד תנועתי ואבחון גורמי סיכון. באמצעות איתור של גורמי סיכון ביומכניים בגפיים התחתונות מומחי המעבדה יכולים לסייע לנבדקים במניעת פציעות עתידיות, טיפול בפציעות קיימות, שיפור איכות חיים והגברת ביצועים ספורטיביים.

ייעוץ תזונתי

תזונת ספורט היא ללא ספק היסוד החשוב ביותר להצלחתו של כל ספורטאי, היא מתוכננת מתוך מטרה לאפשר לכם להתאמן תוך כדי אספקת המזון, האנרגיה, התוספים והנוזלים אשר להם הגוף זקוק. התזונה מותאמת באופן אישי לכל פעילות ואנרגיה הדרושה לכם לשם עמידה ביעדים שהצבתם לעצמכם.

עיסוי רפואי

עיסוי לספורטאים מיועד בכדי לסייע לאנשים המבצעים פעילות גופנית כחלק מאורח חייהם, במסגרת העיסוי ישנה התייחסות מיוחדת למפרקים, קבוצות שרירים, גידים, רצועות ורקמות רכות.

נקודת שירות ומכירה של שעוני GARMIN

המעבדה לניתוח תנועה במרכז הביומכני של Home4sport, המעבדה מספקת ידע מדעי לשם ביצוע בדיקה מעמיקה של תפקוד תנועתי ואבחון גורמי סיכון. באמצעות איתור של גורמי סיכון ביומכניים בגפיים התחתונות מומחי המעבדה יכולים לסייע לנבדקים במניעת פציעות עתידיות, טיפול בפציעות קיימות, שיפור איכות חיים והגברת ביצועים ספורטיביים.

הגיע הזמן שנכיר, לא?

נמרוד אלימלך – בעל תואר ראשון במדעי החינוך הגופני B.ed עם התמחות בטיפוח יציבה. מאמן קבוצות ריצה , מרמת מתחילים ועד מתקדמים המשתתפים בתחרויות מרתון. בונה תכניות אימונים אישיות לרצים לשיפור יכולת השגת מטרות וחזרה נכונה ומהירה מפציעות.
מתמחה בפעילויות WELLNESS ותוכניות אימונים עבור הארגונים הגדולים בישראל כדוגמת: חברת חשמל, ג'נרל אלקטריק ואחרות.

מפתח תכנית התערבות לאחר בדיקת המעבדה.
מרצה בבית ספר למאמנים בתחום תורת האימון והכושר הגופני וכן ניהול ופתיחת עסק בעולם הספורט. 
מהו ספורט עבורי – דרך חיים, חינוך, אהבה ומטרה. ספורט וכושר גופני לימדו אותי לשאוף לפסגה אבל ליהנות מהדרך, אם היו מבקשים ממני לתאר בארבע מילים התשובה שלי הייתה "אוהב, חי ונושם ספורט".

שלומי שמילוביץ – חי ונושם טכנולוגיה וספורט בכל רמ"ח איבריו, בעל עבר עשיר של השתתפות בתחרויות איש ברזל, ישראמן וריצת מרתון בתוצאת סאב 3.

מוביל את תחום ניתוח ההליכה והריצה במעבדת Home4sport 
מהנדס תעשיה וניהול, פרש משירות קבע בדרגת סגן אלוף לאחר שמילא שורת תפקידים מבצעיים בחיל הים .
מהו ספורט עבורי – הספורט מאפשר לכל אחד לחוות הצלחה. ספורט נותן הזדמנות שווה לכל אחד להצליח ולכן אני מאמין שדרך זה אפשר לעזור לכל אדם לחוות הצלחה ולא משנה מהי?. הספורט הוא ראי לחיים האמיתיים – התמדה תביא להצלחה

 
 

 

 

הירשמו למועדון הלקוחות של בית לספורטאים וקבלו קוד קופון של 5% הנחה להזמנה הראשונה אין כפל מבצעים

דילוג לתוכן