ייעוץ תזונה

תזונת ספורט היא ללא ספק היסוד החשוב ביותר להצלחתו של כל ספורטאי, היא מתוכננת מתוך מטרה לאפשר לכם להתאמן תוך כדי אספקת המזון, האנרגיה, התוספים והנוזלים אשר להם הגוף זקוק. התזונה מותאמת באופן אישי לכל פעילות ואנרגיה הדרושה לכם לשם עמידה ביעדים שהצבתם לעצמכם.

מטפל :

לאון ויינר

תזונאי קליני וספורט, בעל תואר ראשון B.Sc במדעי התזונה RD,-סטונדנט לתואר שני M.P.E במדעי החינוך הגופני, מאמן כושר ובוגר קורס תזונת ספורטאים.

התמחות

כחלק מעבודתו, לאון משמש כראש תחום התזונה, מתאם ארגוני ומאמן מקצועי בקורסי הכשרות שונים בתחומים הבריאות והכושר הגופני.

 

לאון הוא תזונאי ספורט אשר מתמחה בליווי לתזונה נכונה ומתאימה עבור מתבגרים/ות, מבוגרים/ות וספורטאים/ות למטרת שיפור הישגים או שינוי הרכב הגוף לצורך עליה/ ירידה במשקל תחת מגבלות החיים השונות ובשילוב נכון ומתאים של פעילות גופנית.

בנוסף, מתמחה בבניית תוכניות אימונים בענפי כוח שונים כמו חדר כושר, פיתוח גוף, POWERLIFTING, אימונים פונקציונליים, אימונים מחזוריים ואימוני משקל גוף. בעל ניסיון של מעל 18 שנים כמתאמן בתחומי ספורט שונים ומגוונים.

 

דרך עבודתו לאון מאמין כי פעילות גופנית ותזונה הן שני חלקים שחייבים להיות מסונכרנים, כמו שתי רגליים שחייבות להתקדם יחד על מנת לקחת את הגוף קדימה. אין תזונה אופטימלית כמו שאין סוג אחד של אימון שהוא בכמה דרגות מעל השאר, לכן מה שחשוב הוא האדם עצמו ומה מתאים לו- גם תזונתית וגם גופנית. אחרי שיודעים את זה ההמשך הוא כבר משחק ילדים.

אכילה נכונה עבור פעילות ספורטיבית יכולה להעניק לכם לא מעט יתרונות:

מאפשרת לכם לשפר את הביצועים שלכם.

מפחיתה את הסיכון לפציעות או מחלות.

מבטיחה את ההתאוששות הטובה ביותר לאחר אימון.

תזונה הינה מרכיב חשוב בתמיכה הנדרשת לכל ספורטאי מבחינת בריאות כללית והרצון לעמוד בדרישות האימונים, בניית תפריט המותאם באופן אישי לצרכים של כל מתאמן או מתאמנת מספקת את האנרגיות והתוספים הדרושים ולא רק תסייע לו להשיג את המטרות ולבצע את האימון בצורה האופטימלית אלא גם תתמוך בתהליך ההתאוששות הדרוש בין אימון לאימון.

כל אחד מאיתנו צריך לאכול בצורה נכונה ובריאה, אך החשיבות של תזונה עולה כאשר אתם מבצעים פעילות גופנית בין אם בצורה חובבנית ולבטח במידה ואתם ספורטאים מקצועיים. כאשר אתם פעילים ספורטיבית, הגוף שלכם ינצל יותר אנרגיה שאותה אתם צריכים להחזיר אליו בצורה נכונה.

ייעוץ בנושא תזונת ספורט כולל התייחסות לשלושה מרכיבים בסיס אשר יכולים להשתנות בחשיבותם בהתאם לצרכים האישיים של כל אחד מכם:

תדלוק

באמצעות תזונה נכונה נספק לגוף את הדלק הדרוש לו לשם שמירה על התמדה וביצועים.

אספקת נוזלים

מניעת התייבשות ועייפות.

התאוששות

לאפשר לגוף להתאושש בצורה הבטוחה והנכונה ביותר לאחר אימון.

הירשמו למועדון הלקוחות של בית לספורטאים וקבלו קוד קופון של 5% הנחה להזמנה הראשונה אין כפל מבצעים

דילוג לתוכן