עיסוי לספורטאים

עיסוי לספורטאים מיועד בכדי לסייע לאנשים המבצעים פעילות גופנית כחלק מאורח חייהם, במסגרת העיסוי ישנה התייחסות מיוחדת למפרקים, קבוצות שרירים, גידים, רצועות ורקמות רכות.

מטפל :

יוסף יעקובוב

בין אם אתם ספורטאים מקצועיים או מבצעים ספורט ואימוני כושר גופני בתדירות גבוהה, עיסוי טיפולי צריך להיות חלק משגרת ותוכנית האימונים שלכם במטרה לסייע לכם להימנע מפציעות, להתאוששות וכמובן בכדי לאפשר לכם להגיע למטרה שהצבתם לעצמכם.

בשונה מעיסויים המבוצעים לשם הנאה, רגיעה ופינוק מאחורי עיסוי המיועד לספורטאים ישנה טיפול ממשי והוא יכול לסייע לנו במגוון רחב של אפשרויות:

שיפור טווח תנועה – ספורטאים נדרשים לבצע טווחי תנועה גדולים בכדי לשפר את היכולת שלהם, טיפול בשחרור שרירים ורקמות יוביל לשיפור טווחי התנועה.

התאוששות – עיסוי מקצר את זמן ההתאוששות של הספורטאים ומאפשר להם לשוב לפעילו גופנית מוקדם יותר.

ניקוז רעלים – פעילות גופנית מובילה להצטברות של חומצה לקטית ולכאבים בשרירים, עיסוי מסייע להזרמת דם וחמצן ומנקז חומצה לקטית מן השרירים.

הרגעה והפחתת כאבים – עיסוי מסייע להרגעת שרירים לאחר מתח ממושך או כיווץ ובכך מסייעים להורדת כאבים והרגעת השרירים.

במהלך עיסוי לספורטאים נעשה שימוש בשיטות וטכניקות שונות וביניהן:

עיסוי רקמות עמוק – במסגרת העיסוי מופעל לחץ על השכבות העמוקות של רקמות השרירים, לחץ זה מסייע בהפחתת כאבים ומתח.

נקודות טריגר – שיטה הכוללת הפעלת לחץ על נקודות מדויקות בשרירים ובכך מסייעת לשחרור מתחים ושיפור זרימת הדם.

מתיחות – טכניקה הכוללת מתיחות של שרירים ומפרקים המסייעת לשיפור גמישות וטווחי תנועה.

בבית של הספורטאים ממוקמת קליניקת הטיפולים של יוסף יעקובוב, מטפל ברפואה משלימה המתמחה בטיפולים בהקרנות עצביות לרגל, לירך ולשוק, טיפול בבצקות, טיפול בכאבי תנועה והגבלות תנועה וכמובן גם שיקום, שיפור ושינוי לאחר פציעות ותאונות.


בקליניקה תיהנו מטיפולי:

  • עיסוי לימפטי.
  • כוסות רוח.
  • דיקור רפואי.
  • שיאצו, טווינה ועיסוי תאילנדי.
  • טנס חשמלי.

יוסף יעקובוב מתמחה בעיסויים המיועדים לטיפול בכאב, שיקום לאחר ניתוחים/תאונה/חבלה, הגבלות תנועה וסטרס. 


משך הטיפול :  60 דקות 

לעיסוי לספורטאים ישנם מספר יתרונות חשובים :

רגיעה והרפיה

אין ספק שזה לא היתרון הראשון שעולה בראשכם בשעה שאתם חושבים על עיסוי לספורטאים, אולם ישנה חשיבות רבה לשמירה על תחזוקת הבריאות של הספורטאי. עיסוי מסייע להתאוששות ומפחית מתחים הנוצרים בשרירים במהלך האימונים.

שיפור ביצועים

ספורטאים המבצעים פעילות באופן מתמשך זקוקים לעיסוי שיסייע להם לתמוך, לטפל ולשפר את היכולת של הגוף לתמוך בפעילות שלהם בכדי להשיג את היעדים שהציבו לעצמם.

התאוששות

התאוששות מפציעה או מפעילות מאומצת שונה מאדם לאדם ומותאמת באופן אישי ובהתאם לסוג הספורט שאותו מבצע האדם ולהיסטוריה הרפואית שלו.

שחרור רעלים

חלק חשוב בהתאוששות ובריפוי מבחינת כל ספורטאי טמון כמובן בשחרור של רעלים מהשרירים. כאשר הגוף נדרש לפעילות גופנית אינטנסיבית חומצות חלב ורעלים עלולים לפגוע ברקמות ובשרירים ובכך להפחית את היכולת להמשיך ולהתאמן, ואף להקשות על התפקוד היומי.

עבור מי מתאים העיסוי?

אנשים המתחילים לבצע פעילות גופנית

ישנה חשיבות גדולה בעיקר בקרב אנשים המתחילים לבצע פעילות גופנית וצריכים להיות קשובים לגופם.

ספורטאים חובבנים

אנשים המבצעים פעילות גופנית מתמשכת בצורה חובבנית המשפיעה על הגוף, עיסוי רפואי יכול לסייע ולהבטיח שהפעילות לא תייצר פציעות או לא תשפיע בצורה שלילית על הגוף.

ספורטאים מקצועיים

אנשים המבצעים פעילות גופנית בצורה מקצועית העלולה לייצר פציעות או נזק לגוף, עיסוי יסייע לספורטאים אלה להבטיח את המשך הפעילות ואת היכולת לפתח קריירה ממושכת.

הירשמו למועדון הלקוחות של בית לספורטאים וקבלו קוד קופון של 5% הנחה להזמנה הראשונה אין כפל מבצעים

דילוג לתוכן