סדנאות

סדנאות קרובות

Home4Sport

מאמינים ופועלים בכל יום מחדש בהתאם לערכים הבאים:

מקצועיות

כדי להתקדם ולהשיג את היעדים שהצבתם לעצמכם אתם חייבים את התמיכה המקצועית ביותר, אנחנו ב HOME4SPORT מאמינים שמקצועיות היא אבן הדרך לכל הצלחה ספורטיבית ואנו שואפים לספק לכם את התמיכה המקצועית הבכירה ביותר בישראל.

חוויית לקוח

המטרה שלנו היא לספק לכם פתרון לכל מה שחלמתם והרבה מעבר לכך, אנו רואים בכם כשותפים שלנו לדרך ומאמינים כי בכל תקשורת ביננו המטרה שלנו היא להתעלות מעל הציפיות שלכם ולספק לכם חוויה שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

חדשנות

אנחנו מאמינים במחקר וחדשנות ככוחות שדוחפים אותנו קדימה, לכן ב HOME4SPORT מתבססים על המחקרים החדשים ביותר ודואגים להביא לכם את כל החידושים מעולם הספורט ברחבי העולם.

קמפוס לימודים

ברוכים הבאים לקמפוס 4Fitness אשר הוקם בשנת 2019 כדי לספק מענה מתקדם ומקצועי לאנשים השואפים להתפתח ולהתמחות כמאמנים בענפי הכושר והספורט השונים, על בסיס של ניסיון שנצבר בשטח.

רפואת ספורט

הספורטאי הפצוע זקוק להבנה מעמיקה הן של פציעתו והן של הרקע ממנו הוא בא על מנת שניתן יהיה לאפשר לו לחזור לפעילות הספורטיבית ברמה הנדרשת ליעדים שהציב. ולהתאים אישית את הטיפול המתאים ביותר לצרכיו.

חנות הדגל של החברה הנמצאת ברחוב קרן היסוד 2 בקרית ביאליק בה תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי ספורט ואביזרי כושר מקצועיים במחירים משתלמים.

הירשמו למועדון הלקוחות של בית לספורטאים וקבלו קוד קופון של 5% הנחה להזמנה הראשונה אין כפל מבצעים

דילוג לתוכן